CollageFancier - PhotoFancie

CollageFancier - PhotoFancie

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 155
  • DOSYA BOYUTU 0.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bringe

Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak fotoğraf ile resim kolajları oluşturmak istiyorsanız bu ücretsiz uygulamayı kullanabilrisiniz.

Mobil cihazlar dünyasında son zamanlarda en çok dikkat çeken ve kullanıcıların talep ettikleri özellikler arasında kolaj yapabilmek yer alıyor. CollageFancier uygulaması işte bu talebinizi karşılamak için Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir resim ve fotoğraf kolajları yapma uygulaması. Hem ücretsiz hem de küçük boyutlu olan uygulama sayesinde hiç uğraşmadan ve yavaşlamadan en güzel kolajları elde edebiliyorsunuz.

Uygulamanın içerisinde bulunan 200'den fazla farklı hazır şablon sayesinde resimlerinizi ve fotoğraflarınızı birleştirirken oldukça fazla seçeneğe sahipsiniz. Bu şablonlara yerleştirdiğiniz fotoğrafları dilediğiniz gibi oradan oraya sürükleyebilir ve en iyi şekilde görünmelerini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda arkaplan desenleri ile resimler için kullanabileceğiniz çerçeveler de kullanılmak üzere sizleri bekliyor.

Kolajlarının üzerine yazılar ve etiketler eklemek isteyenler için de bu olanaklar sunulmuş ve dilerseniz her bir fotoğrafı kolajınıza oturması için ayrı bir şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın hem az boyutu hem de geniş özellikleri onu en iyi fotoğraf kolajı uygulamalarından birisi haline getiriyor.