Color Me!!! Summer

Color Me!!! Summer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 235
  • DOSYA BOYUTU 14.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SID On

Color Me!!! Summer, 2 - 6 yaş arasındaki çocuklarınız için en iyi boyama kitabı uygulamarından biri olarak iPhone ve iPad'iniz ile yükleyerek çocuklarınızın eğitimine yardımcı olabilirsiniz.

Color Me!!! Summer, 20'den fazla ülkede çocuk eğitimi alanında en iyi boyama uygulaması seçilen eğlenceli ve etkili bir iOS uygulamasıdır.

Özellikle 2 - 6 yaş arasındaki çocuklar için, yaratıcılık geliştirme ve sezgileri geliştirme açısından önemli olan uygulamada çocuklarınızın farklı resimler üzerinde boya paletini kullanarak boyama yapabiliyor. Renge ve boyamak istediğiniz elemente tek bir parmak dokunuşu yaparak boyama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Boyama konusunda sınırsız olanak sunan uygulamayı kullanırken, telefonunuzu sallayarak ekranı temizleyip yeni bir resim oluşturmaya başlayabilirsiniz. Çocuğunuzun yaptığı resimleri galeriye kaydederek arkaplan olarak ayarlayabilirsiniz.

Uygulama içerisinde çocuğunuz bir çok eğlenceli resimi, animasyonlu hayvanları, deniz canlılarını ve kuşları boyama imkanı buluyor.

Ücretsiz versiyonunu hemen indirerek çocuğunuzun keyifli dakikalar geçirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın tüm özelliklerini sınırsız kullanabilmek için 0.99 $ karşılığında uygulamanın tam sürümünü alabilirsiniz.