Mynet Okey APK

Mynet Okey APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,265
  • DOSYA BOYUTU 30.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mynet

Mynet Okey APK Android telefonunuzda oynayabileceğiniz bir online okey oyunudur.

Mynet Okey eğer mobil cihazlarınız üzerinde okey oynama keyfi yaşamak isterseniz size bolca eğlence sunabilecek bir okey oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online okey oyunu olan Mynet Okey sayesinde ülkemizde bir hayli sevilen bir masa oyunu olan okeyi nerede olursak olalım oynayabiliyoruz. Arkadaş ve aile buluşmalarında, yazlık yerlerde ve kahvelerde okey severek oynadığımız bir oyun. Mynet Okey ile evde, otobüste, trende, tatilde, yani herhangi bir yerde okey keyfini yaşayabiliyoruz. Üstelik Mynet Okey bizi oyunumuza 4. arama derdinden de kurtarıyor.

Mynet Okey 3G, Edge veya WiFi bağlantıları ile oynanabilmekte. Oyun internet bağlantınızı kullanarak sizi diğer oyuncularla eşleştirebiliyor ve hızlı bir şekilde maçlara başlamanızı sağlıyor. Oyuncular dilerlerse önceden açılmış odalara katılabiliyor, dilerlerse kendi odalarını yaratarak arkadaşlarını oyuna davet edebiliyorlar. Ayrıca uygulamaya Facebook ile bağlanarak arkadaş listenizi görebiliyor ve sohbet edebiliyorsunuz.