Colorfy

Colorfy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 636
  • DOSYA BOYUTU 28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fun Games For Free

Colorfy uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan eğlenceli bir boyama kitabı deneyimi elde edebiliyorsunuz.

Colorfy uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından güzel vakit geçirmek için kullanabilecekleri bir boyama kitabı uygulaması olarak karşımıza çıktı. Pek çok benzer işleve sahip uygulamanın aksine sadece çocuklar değil, aynı zamanda yetişkinler için de hazırlanmış olan uygulama, başında saatlerce otursanız bile sıkıcı olmayan bir yapıya sahip.

Oldukça kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelen ve küçük ekranlı telefonlarda bile keyifle kullanılabilen Colorfy'ın içerisinde çok farklı türde onlarca hazır şablon bulunuyor ve bu şablonları kullanarak en güzel kombinasyonları oluşturabiliyorsunuz. Sahip olduğunuz farklı renklerdeki kalem boyaları, şablonlar üzerindeki boşluklarda kullanıyorsunuz ve böylece parmaklarınızdan başka hiç bir şeye ihtiyaç duymadan mükemmel desenler oluşturabiliyorsunuz.

Varolan şablonlar arasında desenlerden tutun da hayvanlara ve çiçeklere kadar pek çok farklı seçenek yer alıyor. Elbette sadece yetişkinlere uygun olduğunu da düşünmemek gerek, zira uygulamadaki görseller çocukların da beğenecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri şekilde düzenlenmişler.

Çalışması esnasında herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymayan Colorfy, böylelikle internetsiz kaldığınız sıkıcı günlerde de yanınızda olacaktır ve keyiflenmenizi sağlayacaktır. Her yeni güncellemeyle daha fazla seçeneğin de geldiğini ve böylece uygulamanın giderek daha renkli hale geldiğini de belirtmeden geçmemek gerek. Uygulamanın çalışmasında bir performans sıkıntısıyla da karşılaşmadık.

Eğer hem kendiniz hem de çocuklarınız için keyif verici bir boyama kitabı uygulaması arıyorsanız denemeden geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.