COOKING MAMA

COOKING MAMA

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 334
  • DOSYA BOYUTU 47.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Office Create Corp.

COOKING MAMA'da malzemeleri kullanarak lezzetli yemekler yapmaya çalışıyoruz.

COOKING MAMA, yemek yapma oyunlarına ilgi duyan ve bu kategoride ücretsiz olarak oynayabilecekleri bir oyun arayan Android cihaz sahiplerinin ilgisini çekebilecek bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda hamburger ve pizza birbirinden lezzetli yemekler yapmaya çalışıyoruz.

Oyunda yemekleri hazırlarken belirli tariflere sadık kalmamız gerekiyor. Düzinelerce malzeme olduğu için tüm malzemeleri doğru ölçülerde pişirip harmanlamak, önemli bir yere sahip. Farklı tarifleri birleştirerek ortaya ilginç yemekler çıkarmamız da mümkün kılınmış.

Oyun temel olarak çocuklara yönelik tasarlandığı için kontroller de bir o kadar basit. Kısa sürede kavranabilen kontroller ve oyunun basit atmosferi, çocukların zorlanmadan adapte olmasını sağlıyor. Tarifleri uygularken çocuklar hem yiyecekleri tanıma hem de istediklerini yapabildikleri için yaratıcılıklarını ortaya koyma fırsatı yakalıyor.

Başarılı bir oyun yapısına sahip olan COOKING MAMA, çocuklarına faydalı olabilecek bir oyun arayan ebeveynlerin de ilgisini çekebilecek bir yapım.