Crashbots

Crashbots

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Appsolute Games LLC

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen Crashbots mobil oyunu, kaliteli görsel efektleri oyun akıcılığıyla maceraperestlere hitap eden hoş bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Crashbots mobil oyunu, üst düzey görsel efektleri ve akıcı oynanışıyla kullanıcıları kendine bağlayan iyi hazırlanmış bir tür aksiyon oyunudur.

Crashbots mobil oyununda ilk göze çarpan detay şüphesiz oyunun kaliteli grafikleri. Zaten oyunun açıklamasında da yeni model akıllı cihazlarda optimum performans elde edilebileceği yazıyor. 5 farklı robotun yer aldığı oyunda önümüzdeki engelleri alt etmek ve en hızlı şekilde bitiş noktasına gelmek temel amacınız olacak. Bunu yaparken de silah, hızlanma ve sıçrama fonksiyonlarını kullanacaksınız.

Oyunun kontrollerine değinecek olursak, sol tarafta sağ ve sol yön tuşlarını göreceksiniz ki sürekli ileri yönlü bir hareket olduğundan başka bir yöne de ihtiyacınız olmayacak. Sağ bölümde ise sıçrama, silah ve hızlanma düğmelerini görebilirsiniz. Crashbots oyununda Dünya ve Sonsuz olmak üzere iki oyun modu bulunuyor. Dünya modunda üç dünya ve her biri için 25 bölüm olacak. Her bölümün sonunda ise büyük bir savaş sizi bekliyor. Sonsuz modda ise enerjiniz bitene kadar gidebildiğiniz en uzak noktaya gitmeye çalışacaksınız. Sıkılmadan oynayacağınız Crashbots mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.