Crimsonland

Crimsonland

kullanıcı

Crimsonland yenilenmiş Steam versiyonuyla karşınızda

Crimsonland, 10tons firması tarafından ilk olarak 2003 yılında yayınlanmış olan shooter türünde klasik bir aksiyon oyunu.

Aradan geçen 10 yılın ardından 10tons ekibi oyunlarını yeni teknolojiyle uyumlu hale getirerek oyuncuların beğenisine sundu. Oyunun yenilenmiş Steam versiyonu içerisinde sayısız iyileştirme, yeni düşmanlarla dolu yeni bir bölüm, yeni "perk"ler ve silahların yanında yüksek kaliteli grafikler yer almakta. HD ekranlarla uyumlu hale getirilen Crimsonland Steam versiyonu artık çok daha güzel görünüyor ve görkemli görsel efektleri oyunculara sunuyor.

Crimsonland'da oyuncular ölümcül tehlikelerle dolu yabancı topraklara tek başına adım atan bir kahramanı yönetiyorlar. Kahramanımız aynı anda yüzlerce uzaylı, zombi, örümcek veya farklı yaratıkla mücadele etmek ve hayatta kalmak için bolca aksiyon dolu bir maceraya atılıyor. Bu maceramız boyunca yeni silahları ve kahramanımıza kalıcı güçlendirmeler sunan "Perk"leri açabiliyoruz ve kendimizi geliştirebiliyoruz.

Crimsonland hem basit oynanabilen hem de bolca eğlence sunan bir yapıya sahip. Oyunda kahramanımızı kuşbakışı kamera açısından yönetiyoruz ve yaratıklar her yönden bize saldırıyor. Bu yaratıkları vurdukçadüşen silahları veya bonusları toplayabilmekteyiz. Toplayacağımız bonuslar bize geçici olarak ekstra ateş gücü gibi özellikler kazandırabildiği gibi geçici olarak zamanı yavaşlatabiliyor, düşmanları dondurabiliyor veya büyük bir bomba patlatarak etrafımızdaki yaratıkları anında öldürebiliyor. Oyunda yaratık yok ettikçe tecrübe puanı kazanmaktayız ve seviye atlamaktayız. Her seviye atladığımızda bir "Perk" kazanıyoruz. Perkler ile kahramanımıza verdiğimiz hasarı artırma, daha hızlı koşma, daha hızlı şarjör değiştirme gibi kalıcı geliştirmeler sağlayabilmekteyiz.

Crimsonland'da farklı oyun modları yer alıyor. Oyunun senaryo modunda 6 bölüm altında toplanmış farklı görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Survival - Hayatta Kalma Modu ise 5 farklı şekilde oyunculara sunuluyor. Bu modlarda üzerimize sürekli yaratıklar saldırıyor ve en uzun süre hayatta kalmaya ve en yüksek puanı toplamaya çalışıyoruz.

Crimsonland düşük sistem özelliklerine sahip bilgisayarlarda bile rahatça çalışabilen bir oyun. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi ve üzeri
  • 1 GHZ işlemci
  • 512 MB RAM
  • DirectX 8.1
  • 200 MB boş depolama alanı

ARTILAR

Basit ve eğlenceli oyun yapısı

Seviye atlama ve

Bol silah seçeneği

Yenilenmiş grafikler

Hızlı, akıcı, aksiyon dolu oynanış

EKSİLER