Crowdfire

Crowdfire

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 578
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Codigami

Crowdfire uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan Twitter ve Instagram hesaplarınızı kullanabiliyorsunuz.

Crowdfire uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en kolay yoldan Twitter ve Instagram hesaplarını yönetmelerini sağlayan bir sosyal medya aracı olarak karşımıza çıktı. Hem ücretsiz olarak sunulan hem de oldukça kolay kullanılır bir yapıya sahip olan uygulama, böylece orijinal sosyal medya araçlarının aksine pek çok eksikliği giderebiliyor diyebilirim.

Uygulamayı kullandığınızda her iki sosyal ağda da sizi geri takip etmeyenleri görebiliyor, böylece gereksiz yere insanları takip etmeyi bırakabiliyorsunuz. Ayrıca son zamanlarda sizi takip eden ve takip etmeyi bırakanları da inceleme imkanınız olduğu için hesabınızın popülerliğini ve gidişatını analiz etme imkanınız oluyor. Sadece hesabınızı incelemek değil diğer hesapları değerlendirmek için de kullanılabilen uygulama, kimi takip ederseniz onun sizi takip etme ihtimalinin daha yüksek olduğunu da belirtebiliyor. Böylece doğru kişileri takip ederek takipçi kazanmak da mümkün hale geliyor.

Takipçilerinizi ekleyebildiğiniz kara liste sayesinde sizinle iletişime geçmesini istemediğiniz kişilere engel koyabiliyor, beyaz liste sayesinde istediğiniz kişilerin bir şekilde engellenmesinin önüne geçebiliyorsunuz. Sizi yeni takip etmek isteyen kişilere otomatik hoşgeldin mesajı da gönderebilmesi bu konuda işe yarar bir araç arayanların işini görecektir.

Ayrıca Instagram ve Twitter için zamanlanmış ileti sunabilmesi sayesinde telefon ya da bilgisayar başında değilken de hesabınızın boş kalmamasını sağlayabiliyorsunuz. Bilhassa sosyal medya yöneticileri ve kendi kişisel hesaplarını en verimli şekilde yönetmek isteyenlerin göz atmaktan hoşlanacakları uygulamalardan birisi olacağını düşünüyorum.