Cryptola

Cryptola

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,990
  • DOSYA BOYUTU 0.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ravi Bhavnani

Cryptola, Windows üzerinde kullanabileceğiniz güçlü ve basit kullanımlı bir dosya şifreleme programıdır.

Cryptola, kullanıcıların Windows işletim sistemleri üzerinde kullanabilecekleri ücretsiz, güçlü ve kolay kullanımlı bir dosya şifreleme programıdır.

Bilgisayarınız üzerinde yer alan ve sizin için önemli olan dosyaları şifreleyerek koruyabileceğiniz program yardımıyla, daha sonra şifrelemiş olduğunuz dosyalarınızı tekrar kolayca açabilirsiniz.

Özellikle sisteminize ait yedek dosyalarını şifreleyerek saklayabilir ve size ait özel bilgilerin herhangi birinin eline geçtiği zaman bile güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı şekilde arkadaşlarınıza göndereceğiniz dosyaların güvenliğiyle ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız, dosyaları göndermeden önce Cryptola ile şifreleyerek gönderebilirsiniz.

Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) tarafından tasarlanan ve ABD Federal Bilgi İşleme Standardı olarak NIST tarafından yayınlanan şifreleme teknolojisini kullanan program oldukça güvenlidir.

Kişisel dosyalarınızı şifreleyebileceğiniz ücretsiz, güçlü ve kolay kullanılabilen bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Cryptola'yı mutlaka denemenizi öneriyorum.