Advanced Archive Password Recovery

Advanced Archive Password Recovery

kullanıcı
 • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
 • TOPLAM İNDİRME 214,447
 • DOSYA BOYUTU 34.4 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici ElcomSoft

Advanced Archive Password Recovery programı, ZIP ve RAR uzantılı her türlü şifrelenmiş arşiv dosyasının şifresini kırma yeteneğine sahip.

Advanced Archive Password Recovery şifrelenmiş ZIP ve RAR uzantılı arşivlerin şifrelerini kırar. ZIP ve RAR uzantısıyla arşivleme yapan tüm yazılımlarda etkili kullanım sağlayan program bir saatten az bir sürede arşivlerinizin şifresini kırma garantisi veriyor. WinZip 8.0 ve eski sürümleriyle şifrelenmiş arşivler için garanti veren program, bu işlem sırasında şifrelenmiş dosyalara herhangi bir zarar vermiyor.

En basitinden en kompleksine kadar her türlü arşiv şifresini kırmada iddialı olan Advanced Archive Password Recovery alanının en başarılı programlarından biri.

 • ZIP/PKZip/WinZip, RAR/WinRAR, ARJ/WinARJ ve ACE/WinACE'in tüm versiyonlarını destekler.
 • 4 GB'ın üstündeki arşivleri de destekler.
 • WinRAR ve WinZip'in yeni versiyonlarındaki AES şifrelemesini destekler.
 • Şifre kırma işlemini istediğiniz zaman durdurabilir, kaldığınız yerden devam ettirebilirsiniz.
 • Kendi dilinizdeki şifreleri kırmak için programa sözlük yükleyebilirsiniz.

RAR ZIP Şifre Kırma Programı Özellikleri

Arşiv dosyalarının şifresini dakikalar içinde kırar: Belli ZIP ve ARJ arşivlerinin kilidi sizin takdirinize bağlı olarak o arşivde en az bir korumasız dosya olması koşuluyla birkaç dakika içinde açılabilir ve şifresi çözülebilir. Parolanın  ne kadar uzun ve karmaşık olduğu önemli değildir. Elinizde şifreli ZIP arşivli bir dosya varsa bilinen metin saldırısı uygulanarak tüm arşivin kilidi genellikle dakikalar içinde açılabilir. Benzer ARJ arşivlerinin kilidi anında açılır. Hızlı kurtarma, AES şifreleme değil, yalnızca klasik şifreleme durumunda kullanılabilir.

 • Garantili kurtarma: ElcomSoft, WinZip’in farklı sürümlerinde parola koruması algoritmaları ve uygulamalarını dikkatlice analiz ettikten sonra uzun saldırılar gerçekleştirmek yerine belli ZIP arşivlerinin hızlı ve garantili şifresinin çözülmesinin olanak tanıyan geçici bir çözüm geliştirmiştir. WinZip sürüm 8 veya önceki sürümlerle şifrelenmiş bir ZIP arşivi oluşturulmuş ve arşiv 5 veya daha fazla dosya içeriyorsa, Advanced Archive Password Recovery arşivin kilidini açabilir ve içeriğinin şifresini çözebilir. Modern bir bilgisayarın bu işlemi bitirmesi bir saatten az sürer. Garantili kurtarma, AES değil, yalnızca klasik şifreleme durumunda kullanılabilir.
 • Güçlü AES şifreleme desteği: Advanced Archive Password Recovery, WinRAR, 7Zip ve WinZip’in son sürümlerinde kullanılan karmaşık AES şifrelemesi dahil en yeni şifreleme teknolojilerini destekler. Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES), Amerika, askeri ve özel kuvvetler tarafından şifreleme standardı olarak kullanılan güçlü bir şifredir. AES, dünya çapında kriptografi uzmanları tarafından kapsamlı bir şekilde analiz edilmiş ve güçlü veri koruması için kanıtlanmış uluslarası bir standarttır.

Advanced Archive Password Recovery, orijinal parolayı elde etmek için korumalı arşive bir dizi saldırı gerçekleştirir. Parolayla ilgili bir şey hatırlarsanız bu bilgi kurtarma işlemini hızlandırmak için kullanılır. Parolanızın kaç karakterden oluştuğunu hatırlamıyor musunuz? Parolanızın rakam veya harf veya her ikisi birden olduğundan emin değil misiniz? Belki ilk veya son karakteri hatırlayabilirsiniz veya harf mi yoksa bir sayı mı olduğunu… Her küçük ekstra bilgi kurtarmayı hızlandırmaya yardımcı olur.

 • Sözlük saldırısı: İnsanlar tarafından kullanılan çoğu şifre tek bir kelime veya belirli bir dildeki kelimelerin birleşimine dayanır. Advanced Archive Password Recovery, kaba kuvvet saldırısına başvurmadan önce sözlüğe dayalı tam ölçekli kapsamlı bir saldırı gerçekleştirir. Yerleşik sözlüğü kullanın veya. Dil ne olursa olsun kendi sözlüğünüzü belirtin. Program, farklı durumlarda ve varyasyonlarda tek sözcük ve sözcük kombinasyonlarını dener.
 • Kaba kuvvet saldırısı: Parolanızı hatırlamıyorsanız, Advanced Archive Password Recovery son çare olarak kaba kuvvet saldırısı uygular. Yüksek düzeyde optimize edilmiş düşük seviye kod sayesinde program modern bir işlemci ile tipik bir ZIP arşivinde saniyede milyonlarca farklı şifre kombinasyonu deneyerek kaba kuvvet şifre kurtarmada sınıfının en iyi performansını sağlar. Birçok kişi kısa, basit parolalar seçtiğinden kaba kuvvet saldırısı parola kurtarma için geçerli bir seçenek haline gelir.