Cytus

Cytus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 311
  • DOSYA BOYUTU 400 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rayark Inc.

Cytus oldukça eğlenceli bir müzik oyunudur

Cytus oyun severlere oldukça farklı, bir o kadar da eğlenceli bir müzik tecrübesi yaşatan, Android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir müzik oyunudur.

Cytus bize çok sayıda farklı parça sunarak bu parçalarla ve ritmle uyumlu olarak belirli dokunmatik eylemleri yapmamızı istiyor. Kilit ekranları için oluşturulan kilitlerin açılma yöntemleri gibi çok farklı hareketleri gerçekleştirmemizi isteyen Cytus reflekslerimizi ve ritm duygumuzu sınamakta.

Cytus bize 94 parça sunuyor ve her parça için farklı oynanış tarzları sunuyor. Aralarında ünlü parçaların da olduğu bu parçalara sık sık yenileri eklenmekte. Cytus'ta parçaların arkaplanlarında hoş ve sanatsal arkaplanlar kullanılıyor. El çizimleri şeklinde olan bu çalışmalar oyunun atmosferine renk katıyor. Kolay bir şekilde oynanabilen oyunda arka arkaya başarılı hareketler yaptığımızda kombolar yakalayabiliyor ve daha yüksek puan elde edebiliyoruz.

Oyun bize 9 farklı zorluk seviyesi sunmakta. Bunun yanında pop, caz, trans, drum & bass gibi farklı müzik türlerinden birini seçebiliyor ve bu tür parçalarla oyunu oynayabiliyoruz. Eğer bu tip müzik oyunlarını seviyorsanız Cytus kesinlikle denemeniz gereken bir Android oyunu.