D-Smart GO

D-Smart GO

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,528
  • DOSYA BOYUTU 30.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici D-Smart

D-Smart GO, D-Smart TV abonesi olarak faydalanabileceğiniz zengin içerikli tv izleme uygulaması.

D-Smart GO, D-Smart TV abonesi iseniz faydalanabileceğiniz bir hizmet. Android sistemli telefon ve tabletinize indirip D-Smart GO üyelik bilgilerinizle giriş yapıp dilediğiniz yerden canlı tv izlemenin yanı sıra yüzlerce film ve diziye, belgesel ve çocuk filmlerine ulaşabiliyorsunuz.

D-Smart BluTV’ye göre çok daha avantajlı olan (Aylık 3 TL ücretlendirme yapılmış) D-Smart GO içerik yönünden film tarafında yerli bölümünde, dizi tarafında yabancı bölümde, canlı yayın tarafında da diğer tv izleme platformlarıyla karşılaştırdığımızda biraz zayıf kalıyor ancak fiyatına göre zengin içeriğe sahip olduğunu söyleyebilirim.

Canlı yayın bölümünde normal kanalların dışında BBC HD, BBC World News, BBC Earth, Travel HD, Food Network HD, Discovery HD, Animal Planet HD, Discovery Science, Eurosport 1 ve 2, Fashion TV, Trace Urban HD, NBA TV HD, Smart Spor HD, Smart Spor 2 HD, Fight Network, Outdoor Channel HD, Viasat History HD, Disney Channel, Dream TV kanallarını izleme ve yayın akışlarına göz atma imkanı tanıyan D-Smart GO’da film ve dizileri yıl, türe göre filtreleyebiliyorsunuz ve anlık önerilerle izleyeceğinizin içeriğe tamamını yazmadan hızlıca ulaşabiliyorsunuz.