DabKick

DabKick

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DabKick Inc

DabKick, Android cihazlarınızı kullanarak arkadaşlarınızla birlikte medya dosyalarını görüntüleyip izleyebileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir uygulama.

DabKick, arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınız ile canlı mesajlaşırken ayn zamanda fotoğraf görüntüleme ya da aynı anda video izleme gibi özelliklere sahip olan hem yararlı hem de ücretsiz bir Android uygulaması.

Sosyal medya uygulamaları kategorisinde yer alan DabKick başta biribirinden uzak olan sevgililerin olmak üzere farklı kişilerin aynı anda video izlemesini sağlıyor. Sadece video ile sınırlı kalmayan uygulama dilerseniz fotoğraflara da aynı anda bakma imkanı sunuyor.

Canlı sohbet ederken yani mesajlaşırken bir yandan fotoğraflara bakıp videolar izleyebileceğiniz uygulamanın her iki tarafta yüklü olmasına da gerek yok. Sizde varsa karşı tarafın tarayıcısında da açılabilir. Fakat uygulama olması daha iyi. Tüm bu özellikler dışında arkadaşlarınız çevrımdışıyken onlara fotoğraf ya da video göndererek online olduklarında izlemelerini sağlayabilirsiniz.