Dark Dayz

Dark Dayz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Brutal Studio

Dark Dayz kışbakışı kamera açısıyla oynayabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunudur

Dark Dayz eğer zombi oyunlarını seviyorsanız ve bolca aksiyon içeren bir oyun oynamak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil savaş oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kuşbakışı savaş oyunu olan Dark Dayz'de zombilerin her köşeyi istila ettiği bir dünyaya konuk oluyoruz. Zombilerin ortaya çıkışının 5 yıl ardından dünya nüfusunun çoğunluğu bu virüse yakalanarak zombiye dönüşmüş, geriye az sayıda sağlıklı insan kalmıştır. Hayatta kalan bu insanlar da güvenli sığınıklar bulsalar da temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için dışarı çıkmak ve kaynak avlamak zorundak almıştır. İşte biz de bu insanlardan birini yönetiyoruz ve oyunda erzak bulmak için kana susamış zombilerle savaşıyoruz.

Dark Dayz'de kahramanımızı kuşbakışı8 kamera açısından yönetirken zombiler dalgalar halinde bize saldırıyor. Karşımıza 3 farklı türde zombi çıkmakta. Klasik yavaş hareket eden zombilerin yanısıra çevik ve hızlı olan zombiler bize heyecan dolu anlar yaşatıyor. Bunun yanında yavaş hareket eden; fakat bize dokunduklarında büyük hasar veren iri zombiler de karşımıza çıkabiliyor. Bu zombilere karşı farklı silahları kullanabiliyoruz. Ateşli silahların yanında yakın mesafede etkili bıçak ve balta gibi silah seçeneklerine de sahibiz. Ayrıca kendi silahlarımızı da inşa edebiliyoruz.