Dark Legends

Dark Legends

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 248
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spacetime Games

Dark Legends online altyapıya sahip bir vampit oyunudur

Dark Legends, çoklu oyuncu atyapısı ile öne çıkan MMORPG türünde bir rol yapma oyunudur. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir vampir oyunu olan Dark Legends'da vampirler ve insanların arasındaki mücadelede hayatta kalmaya çalışan vampirlerin tarafında yer alıyoruz. İnsanlar vampirlerin soyunu tüketmek için şeytani yaratıkları kullanmışlar ve vampirleri köşeye sıkıştırmışlardır. Biz oyuna bu noktada dahil oluyoruz ve vampirlerin son savunma hattında yer alarak bize verilen görevleri tamamlamaya ve Vampir ülkesinin kurtuluşunu sağlamaya çalışıyoruz.

Oyunda süper güçlere sahip vampirleri yönetmekteyiz. Pençelerimiz, süper hızımız gibi doğal yeteneklerimizin yanında yüzlerce farklı ölümcül silah seçeneğinden birini kullanabiliyoruz. Dark Legends bize kahramanımız için birçok farklı kıyafet seçeneği de sunuyor ve kahramanımızı kişiselleştirebilmemize imkan tanıyor.

Dark Legends'ın en güzel yönü oyunu hem tek oyunculu hem çok oyunculu olarak oynayabilmemize imkan tanıması. Dilersek arkadaşlarımızla görevleri birlikte yapabileceğimiz gibidiğer oyuncularla yüzleşebiliyor ve PvP karşılaşmalarına dahil olabiliyoruz.

Dark Legends oldukça zengin bir içeriği oyun severlere sunan başarılı bir yapım.