Dark Souls Remastered

Dark Souls Remastered

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 606
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FROM SOFTWARE

Dark Souls Remastered, Steam üzerinden oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Dark Souls Remastered, 2011’de çıkan Dark Souls’un yenilenmiş halidir.

Japon oyun geliştiricisi From Software, 2011 yılında oyun dünyasını tamamen sarsacak bir oyun piyasaya sürmeyi başarmıştı. Aksiyon oyunları arasında kendisine özel bir yer elde etmeyi başaran Dark Souls, zorluk seviyesiyle ön plana çıkmıştı. Oyuncuları saç baş yoldurtacak seviyede zorlamayı başaran Dark Souls, milyonlarca kopya satmayı başarmıştı.

Hikâyesi ve grafiklerinden ziyade oynanışıyla ön plana çıkan Dark Souls, yakaladığı başarıdan sonra üç oyunluk bir seriye dönüşmüş ve oyuncuların vazgeçemediği yapımlar arasına adını yazdırmıştı. Üçüncü oyunla birlikte beklenmedik bir karar alan From Software ise 2011’de piyasaya sürdüğü oyunu elden geçirerek, tekrar piyasaya sürme kararı almıştı.

Bizleri tekrar Age of Ancients zamanlarına götürecek ve olmadık düşmanlarla yüz yüze getirecek olan Dark Souls Remastered, daha iyi grafikler ve elde geçirilmiş oynanış dinamikleriyle birçok oyuncunun ağzının sularını akıtmayı başarırken, o eski deneyimi bir kez daha yaşatmaya çalışacak.

Birçok oyuncunun dört gözle beklediği Dark Souls Remastered ise 25 Mayıs 2018 itibarıyla PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarındaki yerini alacak.