Darkness Reborn

Darkness Reborn

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,795
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GAMEVIL Inc.

Darkness Reborn türünün en iyi örnekleri arasında yer alan bir rol yapma oyunudur

Darkness Reborn fantastik bir hikayeye ve bolca aksiyona yer veren bir mobil aksiyon-RPG oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlereinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Darkness Reborn'da kargaşa ve kaosun hüküm sürdüğü fantastik bir evrene konuk oluyoruz. Bu fantastik evrende bütün olaylar bir şovalyenin destansı güçlere sahip bir ejderha tarafından lanetlenmesiyle başlıyor. Şeytani ejderhanın lanetiyle inanılmaz güçler kazanan bu şovalye, gücünü yıkım ve terör yaymak için kullanıyor. Biz de buna karşı koymaya çalışan savaşçıları yönetiyoruz ve destansı bir maceraya atılıyoruz.

Mobil cihazlarda az sayıda karşımıza çıkan aksiyon RPG oyunlarının oldukça başarılı bir örneği olan Darkness Reborn'da oyuncular görevleri tamamlayarak seviye atlayabiliyorlar ve zindanlara inerek çeşitli bölüm sonu canavarlarıyla gruplar halinde savaşarak büyülü eşyaların peşinde koşabiliyorlar. Bunun yanında oyunda yapay zeka yerine diğer oyuncularla oyunun PvP modunda 3'lü takımlar halinde savaşabiliyoruz ve sıralamalara girebiliyoruz.

Darkness Reborn görsel olarak başarılı bir oyun. Oyun grafiklerinin oldukça hoş olduğu söylenebilir, görsel efektler de aynı kaliteyi koruyor. Oyunda binlerce zırh, silah ve büyülü eşya bizi beklemekte. Eğer Diablo tarzı gerçek zamanlı savaş sistemine sahip rol yapma oyunlarını seviyorsanız Darkness Reborn hoşunuza gidecektir.

ARTILAR

Güzel grafikler

PvP

EKSİLER