DashClock Widget

DashClock Widget

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,584
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Roman Nurik

DashClock, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızın kilitli ekranına yerleştirilen, şık ve oldukça pratik bir dijital saat uygulamasıdır.

Anroid 4.2 ve daha üzeri işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinize yükleyebileceğiniz DashClock, mobil cihazlarınızın kilitli ekranına yerleştirilen bir dijital saat uygulamasıdır. Ancak bu uygulama sahip olduğu eklentiler sayesinde sıradan bir saat uygulamasının ötesine geçmeyi başarıyor. 

DashClock'ı cihazınıza yüklediğinizde saate bakmak için telefonunuzun kilidini açma derdinden kurtulmanın yanında, bulunduğunuz yerdeki anlık hava durumuna, cevapsız çağrılarınıza ve okunmamış mesajlarınıza da aynı ekrandan ulşama şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca Gmail'inize yeni mail gelip gelmediğini, takviminizde kayıtlı olan bir sonraki randevunuzu ve zamanlanmış olan alarmınızı görmenize izin veren bu uygulama tek ekranda birçok bilgiye ulaşma şansını sağlıyor.

DashClock'ı mobil cihazınıza yükledikten sonra, uygulamanın üzerine parmağınızı basılı tuttuğunuz zaman küçük bir ekran açılıyor. Bu ekran üzerinde var olan uzantılardan istediklerinizi seçerek uygulamanızı kişiselleştirebiliyorsunuz. Ayrıca aynı şeyi kilitli ekranda yaptığınızda, uygulama size kendisini yeniden boyutlandırma şansını variyor. Bu özelliği kullanarak DashClock'ı istediğiniz büyüklüğe ayarlayarak kullanma şansına sahipsiniz.

Sade arayüzü ve pratik kullanımıyla günlük yaşantınızda rahatlıkla kulanabileceğiniz bu uygulamadan oldukça memnun kalacağınıza inaniyorum.