Dawnbringer

Dawnbringer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 685
  • DOSYA BOYUTU 367.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kiloo Games

Dawnbringer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Dawnbringer mobil cihazlar için Subway Surfers gibi başarılı oyunlar geliştirmiş Killo tarafından yayınlanmış açık dünya tabanlı bir RPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Dawnbringer kolay kontrolleri güzel bir görünümle birleştiriyor. Dawnbringer'da Mourngard adlı fantastik dünyaya konuk olmaktayız. Oyunumuzun kahramanı ise şeytani güçler tarafından istila edilmiş bu dünyayı kurtarabilmek için kendi kardeşiyle savaşmak zorunda kalıyor. Biz de ona bu mücadelesinde yardımcı oluyoruz.

Dawnbringer'da görevleri alarak tamamlamaya çalışırken düşmanlarımızla çarpışıyoruz. Bu görevleri tamamladıkça ve düşmanları yok ettikçe tecrübe puanı kazanmaktayız ve bu sayede kahramanımızı geliştirerek ona yeni yetenekler kazandırabilmekteyiz. Ayrıca oyunda bolca silah ve zırh gibi ekipman seçeneği de mevcut

Dawnbringer'ın oynanışı düşmanlara zamanında saldırma ve zamanında düşman saldırılarından kaçma üzerine kurulu. Bu işleri gerçekleştirebilmek için ise parmağımızı ekranda belirtilen yönde sürüklememiz gerekli.