Dead Effect 2

Dead Effect 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,249
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BadFly Interactive, a.s.

Dead Effect 2 yüksek kaliteli bir mobil FPS oyunudur

Dead Effect 2 oyunculara kanlı aksiyon sahneleri sunan ve yüksek kaliteli grafikleriyle öne çıkan FPS türünde bir mobil zombi oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Dead Effect 2'de bilim kurgu tabanlı bir zombi hikayesine tanık oluyoruz. Serinin ilk oyununda uzayın derinliklerinde yer alan bir uzay istasyonundan gelen yardım çağrısına cevap vermiştik ve kan donduran sahnelere tanık olmuştuk. Dead Effect 2'de de hikayeye kaldığımız yerden devam ediyoruz ve uzay istasyonunu temizlemek için silahlarımızı kullanırken sayısız zombi ve canavarla yüzleşiyoruz.

Dead Effect 2, mobil cihazların limitlerini zorlayan bir aksiyon oyunu. Dead Effect 2'de düşmanlarınızla savaşırken bacaklarının ve kollarının parçalanıp havada uçuştuğuna şahit olabilirsiniz. Oyunda RPG elementleri de bulunmakta. Farklı kahramanları seçebiliyor, bu kahramanları oyunda ilerledikçe fakrlı silah ve ekipmanlarla geliştirebiliyorsunuz. Oyunun grafiklerinin oldukça başarılı olduğunu belirtmekte fayda var. Silah ve düşman modellemelerinin yanısıra mekan tasarımları da konsol oyunlarını aratmayacak kalitede.