Dead Grind Zombies

Dead Grind Zombies

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 80
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BulletLike

Zombi oyunlarını seviyorsanız Dead Grind Zombies oldukça hoşunuza gidecektir.

Zombi temalı bir FPS oyunu olan Dead Grind Zombies oldukça eğlenceli bir oynanışı ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunuyor. 

Kendine has grafikleriyle öne çıkan Android oyununda bir aileyi korumakla görevlendirilmiş bir paralı askeri yönetiyoruz. Fakat aileyi koruyabilmek için önce önümüzdeki zombi yığınlarını aşmalıyız. Bu iş için her zombinin teker teker öldüğünden emin olmalıyız. Öldüremediğimiz her zombi bize hastalık bulaştırabiliyor.

Dead Grind Zombies'te kahramanımızın ilerleme hızını ayarlayabiliyoruz. Yolda ilerlerken bir yandan zombilere hedef almalı ve zombileri öldürmeliyiz. Ölmeyen zombiler bize hastalık bulaştırdığında sağlığımız sürekli olarak düşmeye başlamaktadır. Fakat havada uçan kuzgunları vurduğumuzda veya zombileri kafalarından vurduğumuzda sağlık kazanarak hayatta kalma süremizi arttırabiliyoruz.

Dead Grind Zombies'de kimi zaman ekranda karşımıza aniden zombiler çıkmaktadır ve bu zombileri anında öldürmemiz gerekmektedir. Bu tip heyecanlı anlar yaşatan oyun adrenalini sürekli üst düzeyde tutuyor. Standart zombilerin haricinde yaklaştığında patlayan zombiler gibi farklı zombiler oyuna renk katmakta. Oyunda sıkıştığımız anlarda dinamitimizi kullanarak bu durumu avantajımıza çevirebiliyoruz ve hedefimize ilerlemeye devam edebiliyoruz.

Eğer hızlı, bol aksiyon ve heyecan dolu bir oyun arıyorsanız Dead Grind Zombies'i denemelisiniz.