Dead Route

Dead Route

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 680
  • DOSYA BOYUTU 78.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

Dead Route ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur

Dead Routezombilere karşı hayatta kalmaya çalıştığınız bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Dead Route'da dünyanın kıyametin eşiğine sürüklendiği bir hikaye konu alınıyor. Dünya nüfusu nereden geldiği belli olmayan bir virüs salgınına yakalanmıştır. Bu virüs başta kısıtlı sayıdaki insan üzerinde etkiliyken zaman geçtikçe kitlelere yayılmıştır. Virüs etkilediği bünyeyi kısa süre içerisinde kontrol altına almakta ve bu bünyeleri birer zombiye dönüştürmektedir. Artık sokaklar aç zombilerle doluşmuştur ve bize düşen bu görev bu aç zombilerden sıyrılarak özgürlüğe doğru kaçmaktır.

Dead Route'da sürekli ilerleyen bir kahramanı yönetiyoruz ve silahlarımızın yardımıyla yolumuzdaki zombileri temizleyerek kaçmaya çalışıyoruz. Bolca aksiyonun yer aldığı oyunda kahramanımızı oyunda ilerledikçe geliştirebilmekteyiz. Kahramanımız farklı silahları kullanabildiği gibi farklı ekipmanlar ve farklı kostümler de giyebiliyor.

Dead Route kazandığınız puanları liderlik tahtalarına yazdırmanıza ve bu puanları arkadaşlarınıza Facebook üzerinden iletmenize imkan vermekte. Eğer eğlenceli bir mobil oyun denemek isterseniz Dead Route iyi bir tercih olabilir.