DEAD TARGET

DEAD TARGET

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,661
  • DOSYA BOYUTU 48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VNG GAME STUDIOS

DEAD TARGET kaliteli grafiklere sahip bir FPS oyunudur

DEAD TARGET grafik kalitesiyle öne çıkan ve bolca heyecan sunan bir mobil FPS oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan DEAD TARGET'de gelecekte geçen bir 3. DÜnya Savaşı senaryosu konu alınıyor. 2040 yılında patlak veren bu dünya savaşı sonrası ülkelerin sınırları değişmiş, modern savaş yeni bir çağa geçmiştir. Savaşta yer alan taraflardan biri ise savaşın gidişatını değiştirebilmek için gizli bir projeyi hayata geçirmiştir. Bu projede esirler üstün savaş yeteneklerine sahip ölüm makinalarına dönüştürülecektir. Fakat projeyi yürüten şirket projeyi kendi çıkarları için kullanma kararı alarak dünyayı bir zombi salgını başlatmakla tehdit etmiştir. Bu nedenle bir şehri zombiye dönüştüren CS Corporation adlı bu firmaya karşı harekat yürütmek için bir komando timi görevlendirilmiştir.

Bu komando timi operasyona başladıktan sonra herşey yanlış gitmiş ve timde sadece 2 asker hayatta kalmıştır. Biz de bu hayatta kalan kahramanlardan birini yönetiyoruz ve zombiler karşısında hayatta kalmaya çalışıyoruz.

DEAD TARGET bolca gerilim yaşayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Ses ve müzik kalitesinin yüksek grafik kalitesini tamamladığı oyunda zombileri öldürmek için birçok farklı silah seçeneğine sahibiz. Oyunda silahlarımızı ve ekipmanlarımızı bölümleri tamamladıkça ve para kazandıkça geliştirmemize de imkan veriliyor. Farklı zombi türleriyle karşılaşacağımız oyunda çevredeki öğelerle de etkileşime girebilmekteyiz.