Death Battle

Death Battle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 232
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici COOL Apps

Death Battle bol aksiyon sunan ücretsiz bir Android oyunudur

Death Battle oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

Death Battle'nin hikayesi 22. yüzyılın ortalarında geçmekte. 22. yüzyılın ortalarında dünya teknolojik olarak oldukça ilerlemiştir; fakat bu teknoloji ile boy ölçüşebilecek tek güç olan uzaylılar dünyayı istila etmiştir. Şeytani uzaylılar bu amaçlarını gerçekleştirmek için güçlü canavarlar ve hizmetkarlar üretmişlerdir ve dünyanın hayati öneme sahip bölgelerini kontrolleri altına almışlardır. Biz de insanlığın son kalan savunucularından biri olarak silahımızı kuşanmalı ve onurumuz için insanlığın devamı için uzaylılarla savaşmalıyız.

Saf aksiyona dayalı bir oynanışı olan Death Battle'nin basit kontrolleri sayesinde oyun çok daha keyifli bir hal almaktadır. Oyunda ekranda bize doğru gelen uzaylıları parmağımızı ekrana dokundurarak hedef almalı ve parmağımızı ekranda basılı tutarak ateş etmeliyiz. Bunun yanında hizmetimize sunulan özel yetenekler kritik anları avantajımıza çevirmek için yardımcı olmaktadır.

Death Battle'da 10 farklı silahtan birini kullanabiliyoruz. Oyuna çeşitlilik getiren bu silahlar kendilerine has özelliklerle donatılmıştır. Silahlar gibi farklı çeşitlere sahip olan özel yetenekler de oyuna renk katıyor. 3 adet hayatta kalma odaklı, 3 adet savaş odaklı 3 adet de çeşitli güçlendirme sunan yetenekler oynanışı tek düze olmaktan kurtarıyor. Farklı mekanlarda farklı düşmanlarla karşılaştığımız Death Battle'da kombo sistemi sayesinde bonus altınlar toplayabiliyoruz.

Eğer savaş oyunlarını seviyorsanız ve sizi yormayacak bir alternatif arıyorsanız Death Battle denenebilecek bir Android oyunudur.