DEATH DOME

DEATH DOME

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 398
  • DOSYA BOYUTU 467.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

DEATH DOME bol eğlence sunan başarılı bir aksiyon oyunudur

DEATH DOME yakın dövüş anlamında oyun severleri tatmin edecek oldukça kaliteli bir Android oyunudur.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon oyununda Phoenix adlı, adından başka hiçbirşeyi hatırlamayan bir kahramanı kontrol etmekteyiz. Herşey M virüsü adlı virüsün ortaya çıkşından sonra patlak vermiştir. Kimsenin nereden çıktığını bilmediği bu virüsün bulaşma izlerine rastlandığı insanlar birkaç günün ardından ölmüştür; fakat bazı durumlar göze alındığında ölüm bile bu insanlar için bir ödüldür. Çünkü şehrin her yanında mutasyonlar ortaya çıkmış ve terör saçmaya başlamıştır. Palamira adlı bu şehir önlem olarak bir karantina kalkanı ile çevrilmiştir. Bazıları bu alanı güvenli bölge olarak adlandırsa da çoğunluk bölgeyi "Death Dome" olarak bilmektedir.

İşin daha da kötü yanı M virüsünün Death Dome içerisinde evrim geçirerek artık bir taşıyıcı olmadan kendi başına hayatta kalabilmeyi başarmasıdır. M virüsü "Behemoth" olarak adlandırılan devasa canavarlara dönüşmektedir. Phoenix ise bu Behemoth'lar hayatta olduğu sürece Death Dome'den kurtulamayacaktır.

Oldukça yüksek kalitede grafiklere sahip DEATH DOME'de karakterimizi üçüncü şahıs bakış açısından kontrol etmekteyiz. Karşımıza çıkan yaratıkları yakın dövüş yeteneklerimizle öldürerek ilerlemeli, yeteneklerimizi geliştirip, yenilerini öğrenmeliyiz. Ancak bu şekilde daha güçlü canavarlarla baş etmek mümkün olabilmektedir.

Oyunda herşey yakın dövüşten ibaret değildir. Şehrin kalıntılarını araştırarak bize hayatta kalma mücadelemizde yardımcı olacak eşyaları ve silahları toplamak da oyunun bir parçası. Elementlerin gücüne sahip silah ve zırhlar bize dövüşlerimizde yardımcı olacak ve daha güçlü canavarları yenmemizi sağlayacak. Asit, ateş veya elektrikle güçlendirilmiş silahlar düşmanlarımızın zayıflıklarını ortaya çıkarmamızda etkili olacaktır.

Eğer heyecanlı ve eğlenceli bir Android oyunu arıyorsanız DEATH DOME'yi denemenizi tavsiye ediyoruz.