Death Shooter 3D

Death Shooter 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 70
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ICLOUDZONE INC.

Death Shooter 3D, son teknoloji silahları kullanarak zombileri avlamaya çalıştığımız bir aksiyon oyunu.

Death Shooter 3D, Android cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir aksiyon oyunu ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Shooter oyunları oynamaktan keyif alan kitleye yönelik tasarlanmış olan bu oyunda insanlığı tehdit eden zombilere karşı mücadele ediyoruz.

Oyunda iki farklı mod var. Bu modlar; Counter Strike modu ve Zombie War modu. Oyun yapısı tamamiyle değişmese de farklı amaçlara hizmet ettiğimiz için bu modlar oyunun sıkıcı hale gelmesini hatırı sayılı ölçüde engelliyor.

Oyunda zombileri avlamak amacıyla kullanabileceğimiz çok sayıda silah mevcut. Bunlar arasında tabancalar, hafif ve ağır makineli silahlar mevcut. Bu tarz bir oyunda görmeye alışkın olduğumuz gibi Death Shooter 3D'de de zombileri öldürerek kazanmış olduğumuz parayla silahlarımızı upgrade edebiliyoruz.

Geliştirmelerin sınırı epey geniş tutulmuş. Silahın vereceği hasarı, şarjör kapasitesini ve yakınlaştırma oranlarını geliştirebiliyoruz.

Grafikler mükemmel olmasa da beklentileri karşılamakta zorlanmıyorlar. Karakter tasarımları biraz daha iyi olsaydı çok daha iyi sonuçlara imza atılabilirdi.