Deemo

Deemo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 340
  • DOSYA BOYUTU 441.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rayark Inc.

Deemo ilginç bir müzik oyunudur

Deemo oldukça ilginç oynanış yapısıyla öne çıkan ve Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir müzik oyunudur.

Deemo kendine has özel bir hikayeye sahiptir. Oyunda ıssız bir kalede tek başına yaşayan Deemo adına sahip gizemli bir karakterin hikayesi konu alınıyor. Deemo birgün aniden yaşadığı kaleye gökyüzünden küçük bir kız çocuğunun inişine tanık oluyor. Bu küçük kız çocuğunun nereden geldiği veya kim olduğu hakkında herhangi bir fikri yoktur. Deemo küçük kıza yardımcı olabilmek için piyano çalmasının etkili olabileceğini keşfetmiştir. Deemo piyano çaldıkça gizemli bir ağaç piyanonun üzerinden gökyüzüne doğru uzamaktadır. Belki de bu ağaç küçük kızın geldiği yere dönmesi için tek yol olacaktır.

Deemo'da Guitar Hero tarzı bir oynanış dokunmatik kontrollerle birleştirilmekte. Oyunda farklı parçalarda ekranda akıp giden notaları takip etmekteyiz. Notaları çalabilmek için üstlerine dokunmalı veya parmağımızı belli bir doğrultuda sürüklemeliyiz. Birçok farklı şarkının yer aldığı oyunda piyanonun akustik sesleri çok güzel bir şekilde yansıtılmakta. Oyunda özel olarak el ile çizilmiş arkaplanlar şarkılar sırasında bizlere eşlik ediyor. Parçaları başarılı bir şekilde tamamladıkça yeni parçaları açabiliyoruz ve hikaye öğelerini ve ipuçlarını deşifre edebiliyoruz.

Eğer müzik oyunlarını seviyorsanız Deemo güzel bir seçenek olacaktır.