Demonic Savior

Demonic Savior

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 390
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Com2uS

Demonic Savior heyecan dolu bir Android oyunudur

Demonic Savior eğer aksiyon RPG türünde oyunları seviyorsanız denemekten zevk alacağınız, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyundur. 

Demonic Savior'da herşey Verdin adlı cehennem lordunun cehennem güçlerini birleştirerek dünyayı istila etmesiyle başlıyor. Verdin, insanları kullanarak amacını gerçekleştirmeye çalışırken işler kontrolden çıkmıştır ve ebedi bir savaş başlamıştır. Biz oyuna bu noktada dahil oluyoruz ve Lucia, Kai, Sylph, Veras adlı kahramanları yöneterek dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz.

Demonic Savior bize farklı kahramanları yönetme imkanı verirken bu kahramanlar için farklı hikaye örgüleri de sunmakta. Her kahramanın kendine has yetenekleri ve oyun yapısı mevcut ve bu özellik oyunu tekrar oynamak için bir neden oluşturuyor. Oyunun grafikleri kendine has bir tarza sahip ve görsel olarak tatmin edici seviyede. Oynanış akıcı ve hızlı bir yapıda, oyunda bolca aksiyon yer alıyor. Karakter gelişimi ve eşya avı gibi klasik RPG öğeleri oyuna dahil edilmiş.

Demonic Savior boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için güzel bir seçenek olacaktır.