Devil May Cry 4 refrain

Devil May Cry 4 refrain

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 357
  • DOSYA BOYUTU 162.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CAPCOM

Devil May Cry 4 refrain ünlü aksiyon oyununun mobil versiyonudur

Devil May Cry 4 refrain, Capcom'un ilk olarak oyun konsolları ve bilgisayarlar için yayınladığı beat em all türündeki aksiyon oyunu Devil May Cry 4'ün resmi mobil versiyonudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Devil May Cry 4 refrain'de Nero ve Dante adlı kahramanlarımızın kesişen hikayelerine tanık oluyoruz. Şeytana karşı mücadele eden kahramanımız Nero, daha önceki Devil May Cry oyunlarının baş kahramanı olan Dante ile karşılaştığında gizli süper güçlerinin farkına varıyor. Dante'nin ortaya çıkışı ile tetiklenen bu yetenekleri onun şeytana karşı mücadelesinin devamı için değişmez bir yere sahiptir ve Nero ancak bu gücünü kullnarak şeytanı yenebilecektir.

Devil May Cry 4 çıktığı dönemde oyun konsollarında ve bilgisayarlarda büyük ses getirmişti. Oyunun grafikleri ve savaş sistemi oldukça kaliteliydi. Devil May Cry 4 refrain'de ise oyunun grafikleri yeterli performansı sağlayabilmek için kalite olarak bir seviye aşağı çekiliyor. Oyunda 10 farklı bölüm ve bölüm sonu canavarı savaşları yer almakta. Devil May Cry 4 refrain'de yine kılıçlarımızı, silahlarımızı ve diğer farklı silahlarımızı bir arada kullanarak savaşıyoruz ve kombolar yapabiliyoruz. Kırmızı küreleri topladıkça yeni yetenekler öğrenebilmemiz de mümkün.

Devil May Cry 4 refrain eğer Devil May Cry 4'teki aksiyonu iOS cihazlarınızda tatmak isterseniz deneyebileceğiniz bir mobil oyun.