Iron Man 2

Iron Man 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 13,532
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Iron Man 2 Gameloft’un geliştirdiği, Iron Man filminin resmi oyunu ve Iron Man karakterinin savaş makinesine dönüştüğü bir yapım.

Savaş makinesi olarak giyindiğiniz, hız ve çevikliğin bir araya geldiği bir yapım olan Iron Man 2 oyunu, Gameloft’un film için resmi olarak geliştirdiği bir oyun. Kolay kontrolleri ile oradan oraya zıpladığınız, havada uçtuğunuz ve sağınızdan solunuzdan çıkardığınız silahlarınız ile düşmanlar ile çatıştığınız bir yapım olan Iron Man 2, Mark IV, Mark VI, Stealth ve su altı elbiseleri gibi seçenekler sunuyor. Bu sayade her hava koşuluna göre kıyafet giyebiliyor ve ona göre daha kolay savaşabiliyorsunuz. Düşmanların gelişmiş silahlarına karşı, siz de kendi stratejilerinizi geliştirebiliyorsunuz. Uzaktan imha sistemi de bulunan oyunda, düşmanları yenerek takımınızı yükseltebilirsiniz.

Iron Man 2 oyunu filminden beklenen tüm özellikleri sağlıyor. Film ile aynı aksiyonu ve heyecanı sağlayan oyun, Tony Stark’ın hikayesini anlatıyor. Düşmanlar Tony Stark’ı yenmek ve geliştirdiği kıyafeti alt edebilmek için uğraşırken, siz de hem kendinizi hem geliştirdiklerinizi hem de etrafınızı korumak için seferber oluyorsunuz. New York sokaklarından Somali’deki savaş bölgesine kadar uzanan bu korumalık, 9 farklı bölgede devam ediyor. Oyun içinde gerçekten bir Iron Man olduğunu kanıtlamak ve bunu arkadaşlarına göstermek için 25 farklı problemi çözmen gerekiyor. 3D grafiklerin muhteşem, arkadan gelen rock müzikleri ve seslerinde gayet iyi olduğu yapım, filminin yerini aratmıyor.