Devil Ninja 2

Devil Ninja 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 721
  • DOSYA BOYUTU 8.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Droid Studio

Devil Ninja 2 heyecan ve aksiyon dolu bir Android oyunudur

Devil Ninja 2, bolca aksiyon dolu shooter tarzında ilerlemeli bir Android oyunudur.

Bizi şeytani topraklarda yeni bir maceraya sürükleyen aksiyon oyunu hızlı ve akıcı yapısıyla oyunseverlerin beğenisini kazanmaktadır. Oyundaki temel amacımız özel yeteneklere sahip bir ninja olarak karşımıza çıkan acımasız canavarlarla savaşmak ve canavarlar kralıyla yüzleşmektir. Çok sayıda bölüme sahip olan oyunda bölümsonu canavarları oyuna değişiklik ve büyük heyecan katmaktadır. Bu bölümsonu canavarlarını yok ederek önemli ödüller kazanabilir, yeni silahlara sahip olabiliriz.

Oyunda öldürdüğümüz düşmanlardan enerji topları toplayarak bu enerji toplarını yeni silahlar almak için kullanabilmekteyiz. Çok sayıda ve farklı özelliklere sahip silah seçenekleri keşfedilmek üzere bizleri beklemekte. HD kalitede grafiklere sahip oyun hem Android tabletlerde hem de telefonlarda oynanabilmektedir. Oyunun seçeneklerinden açabileceğiniz hızlı oyun modu oyuna daha da heyecan katmaktadır.

Oyunun savaş sistemi kombo sistemi ile eğlenceli bir tecrübe yaratmaktadır. Daha iyi kombolar yaparak daha çok enerji topu toplayabilir ve bu topları daha iyi silahlar almak için harcayabiliriz. Ateş tuşuna basılı tutarak daha güçlü ataklar yapabilir ve düşmanlarımızı alt edebiliriz.

Ücretsiz olarak oynanabilen Devil Ninja 2 denenmeye değecek bir Android oyunudur.