diep.io

diep.io

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,446
  • DOSYA BOYUTU 19.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Miniclip.com

diep.io, Agar.io oyununun yapımcıları tarafından geliştirilmiş online tank savaşı oyunu.

diep.io, her yaşta oyuncuyu ekran başına kilitleyen Agar.io oyunun yapımcılarının imzasını taşıyor ve Android platformunda ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş durumda. Uzun soluklu online beceri oyunlarıyla vakit geçirmekten keyif alıyorsanız tavsiye ederim.

Miniclip tarafından geliştirilen oyun yapısı itibariyle Agar.io oyununu anımsatıyor ancak bu sefer etrafımızdaki kişileri yiyerek büyümek yerine tankımızla mücadele veriyoruz. Yükseltilebilir tanklarla etrafımızı saran veya ilerlediğimizde karşımıza çıkan rakiplerimize ateş açarak olabildiğince güçlenmeye çalışıyoruz.

Tankların yanı sıra engelleri de aşmamız gereken oyunda farklı tank sınıfları mevcut. Makineli tüfekler, güdümlü füzeler, her yöne giden toplar dahil çok sayıda silahla donatılmış tankları ezip geçmek elbette kolay olmuyor.

Online ortamda geniş bir harita üzerinde karşımıza çıkanı yok ederek hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz oyunda kontrol sistemi oldukça basit tasarlanmış ancak yüzlerce oyuncu tek bir harita olduğundan ateş etmek, kaçmak, hayatta kalmak çok zor.