Digitope Cassette to CD and MP3

Digitope Cassette to CD and MP3

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 10,302
  • DOSYA BOYUTU 5.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digitope

Eski yıllardan kalma kasetlerinizi CD'ye kaydetmek veya MP3 formatında bilgisayarınızda saklamak istiyorsanız Digitope Cassette to CD and MP3 programıyla kaset çalar ve bilgisayardan başka ekstra bir ekipmana ihtiyaç duymadan bu işlemi yapab

Eşi benzeri olmayan kasetlerinizi kolay şekilde MP3 formatına getiren ve CD'ye kaydetmenizi sağlayan bu programla eski kasetlerinizden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız. Program kaset çalar ve bilgisayar dışında bir ekipman gerektirmiyor. Kaset çalarınızı ses girişinden bilgisayara bağladıktan sonra Digitope Cassette to CD and MP3 programı yapmanız gerekenleri adım adım size sihirbazıyla gösteriyor. Kaset çaların markası ne olursa olsun kasetler CD'ye kaydetmek veya MP3 formatında saklanmak için hazır hale geliyor. Program kayıt işlemi sırasında en yüksek kalitede çıktılar veriyor. Ancak yine de sesleri temizlemek, kasetteki boşlukları kaldırmak için düzenleme araçlarıyla size yardımcı oluyor.

Önemli: Digitope Cassette to CD and MP3 Windows XP/Vista/7 işletim sistemlerinin 32 ve 64 bit versiyonlarıyla uyumludur. Programın tüm özelliklerinin çalışması için tam sürüme yükseltilmesi gerekir.