Dilara Koçak

Dilara Koçak

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 177
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Uygulamam

Diyetisyen Dilara Koçak, kendi mobil uygulamasını kullanarak takipçilerine zayıflama konusunda yardım ediyor.

Zayıflamak isteyenler ama bir türlü başaramayanlardan mısınız? Ya da formunu korumak isteyip ama nasıl destek alacağınızı bilmiyor musunuz? İşte tüm bu sorunlarınız için diyetisyen Dilara Koçak, Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir sağlık uygulaması yayınladı. 

Dilara Koçak uygulaması sayesinde diyet hakkında bilmediklerinizi öğrenecek ve bildiklerinizi ise iyice pekiştireceksiniz. Bu sayede bir diyetisyenin resmi uygulaması olmasından dolayı doğru bilgilere ilk kaynaktan ulaşabiliyorsunuz.

Peki uygulama sayesinde neler yapabilirsiniz?

Dilara Koçak uygulamasını kullanarak diyetisyen tarafından özel hazırlanmış yemek tariflerine ulaşabilirsiniz. Bu yemek tarifleri düşük kalorilere sahip olmasının yanı sıra tüketiciyi bir süre tok tutmasıyla meşhur. Yemek tariflerinin yanı sıra uygulamada bulunan videolar ise işinize oldukça fazla yarayacak. Çeşitli diyet yemeklerinin tarifinin verildiği bu uygulama da bazı diyet ipuçları da veriliyor. Bu ipuçları Dilara Koçak'ın yıllarının tecrübesi sonucunda ortaya çıktığı için dikkate alınması gereken ipuçları gibi görünüyor. Bunların yanı sıra çeşitli diyet ölçümleri yapmanıza da imkan sağlayan Dilara Koçak uygulaması, sabırsız bir şekilde kullanıcılarını bekliyor.