Doktorsitesi

Doktorsitesi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 88
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Doktorsitesi.com

Doktorsitesi uygulaması sayesinde birçok alanda hizmet veren doktorlara Android cihazlarınızdan ulaşabilir ve hatta randevu dahi alabilirsiniz.

Doktorsitesi.com’un Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş olan Doktorsitesi uygulamasıyla ihtiyaç duyduğunuz alandaki doktorlara ulaşabilirsiniz.

145.000’i aşkın doktor veritabanı bulunan Doktorsitesi uygulamasında ihtiyaç duyduğunuz alanda çalışan doktorlara ulaşabiliyor ve hatta gerçek zamanlı olarak randevu alabiliyorsunuz. Doktorlar hakkında bilgi içeren ve diğer hastaların yorumlarını görebileceğiniz uygulamada tanıdığınız doktorlar varsa siz de yorumlarınızı iletebiliyorsunuz. Doktorların size olan uzaklıklarına ve uzmanlık alanlarına göre listeleme özelliği bulunan uygulamada etrafınızdaki doktorları da görebilmeniz mümkün.

Merak ettiğiniz konular hakkında doktorlara sorularınızı da iletebileceğiniz uygulamada gerçek zamanlı randevu alabilir ve randevularınızı takip edebilirsiniz. Doktorların kişisel sayfalarında iletişim bilgisi, hakkında sayfası, medya içerikleri, makaleler ve sorular gibi bölümlere ulaşabileceğiniz, tanıdığınız doktorları takip edebileceğiniz Doktorsitesi uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.