Doodle Bowling

Doodle Bowling

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 430
  • DOSYA BOYUTU 17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GameResort

Doodle Bowling, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz alışılmışın dışında bir bowling oyunudur.

Doodle Bowling'in ekran görüntülerine baktığınız zaman görmüş olduğunuz gelişi güzel çizilmiş olan çizgilerin sizi kandırmasına izin vermeyin. Çünkü oyun tamamen fizik kurallarına uygun ve gerçekçi yapısının dışında puanlama düzeniylede tam teşekküllü bir bowling oyunudur.

Normal bowlin oyunlarında olduğu gibi on el atış yaparak, toplayabildiğiniz en yüksek puanı toplamaya çalıştığınız Doodle Bowling'in en çekici yanıysa, oyunu oynayabileceğimiz farklı tema seçeneklerinin bulunuyor olması.

Farklı oyun temalarını açtırabilmemiz için yapmamız gereken şey ise oyunu olabildiğince çok kez tamamlamak. Çünkü her tamamladığımız oyun için tarafımıza bir kredi verilmekte ve bize verilen bu krediler yardımıyla farklı oyun temalarını açtırma şansına sahip olabiliyoruz.

Oyun içerisinde dikkat etmeniz gereken en önemli noktaysa topu attıktan sonra sağa veya sola sürükleme yaraketiyle bowling topuna yön verebiliyor olmamız. Bowling topunu dikkatli bir şekilde kontrol edebilirseniz muhtemelen en yüksek puanları toplayarak, arkadaşlarınızı geride bırakabilirsiniz.

Görünümü ve oynanışı nedeniyle sıradışı diyebileceğimiz bir bowling oyunu olan Doodle Bowling'i boş zamanlarınızı değerlendirmek için oynayabilirsiniz.