Double Dragon Trilogy

Double Dragon Trilogy

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 393
  • DOSYA BOYUTU 87.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DotEmu

Double Dragon Trilogy farklı Double Dragon oyunlarını mobil cihazlarımıza taşıyor

Double Dragon Trilogy 80'li yılların klasik Double Dragon oyunlarını mobil cihazlarımıza taşıyan bir oyundur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize indirebileceğiniz beat em up türünde bir aksiyon oyunu olan Double Dragon Trilogy'de ilk olarak 1987'de çıkış yapan Double Dragon oyunlarının ilk üçü yer alıyor. Atari salonlarında büyük beğeni kazanan bu oyunlar saatlerce oynadığımız ve jetonlarımızı arka arkaya feda ettiğimiz eğlenceli yapımlardı. Şimdi bu eğlenceyi Double Dragon Trilogy ile jeton derdi olmadan yaşayabiliyoruz ve gittiğimiz her yere götürebiliyoruz.

Double Dragon Trilogy'de serinin ilk oyunu Double Dragon, ikinci oyunu Double Dragon 2: The Revenge ve serinin 3. oyunu Double Dragon: The Rosetta Stone bir arada oyunculara sunulmakta. İlk oyunda Billy'nin Siyah Gölgeler Çetesi tarafından kaçırılan kız arkadaşı Marian'ı kurtarma amacıyla başlıyoruz ve kardeşimiz Jimmy de bize eşlik ediyor. Böylece maceraya atılarak 3 oyun boyunca düşmanlarımızla yüzleşiyoruz.

Double Dragon Trilogy oynanış olarak ilerlemeli bir aksiyon oyunu. Oyunda yatay olarak ilerlerken düşmanlarımızla karşılaşıyoruz ve yumruklarımızı, tekmelerimizi, dirseklerimizi, dizlerimizi ve kafamızı kullanarak onlarla mücadele ediyoruz. Kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla karşılaştığımız Double Dragon Trilogy'nin kontrollerini tercihlerinize göre yapılandırabilmeniz de mümkün.

Double Dragon Trilogy'i Bluetooth üzerinden arkadaşlarınızla ortak olarak oynayabilmeniz de mümkün.