Downwell

Downwell

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 41
  • DOSYA BOYUTU 48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Devolver Digital

Downwell mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz retro tarzda bir aksiyon oyunu

Downwell ilk olarak iOS platformu için yayınlanan ve oyun severlerin büyük beğenisini kazanan oyunun Android platformunda oynayabileceğiniz versiyonu.

Akıllı telefon ve tabletlerinize yükleyerek keyifli bir şekilde vakit geçirmenize yardımcı olan bir aksiyon oyunu Downwell'de siyah beyaz görünümlü retro tarzda bir macera bizi bekliyor. Oyunda genç bir kahramanın ilginç serüveni konu alınıyor. Kahramanımız bir gün yolda yürürken karşısına derin bir kuyu çıkıyor. Bu kuyunun dibini göremeyen kahramanımız içinde ne olduğunu merak ediyor. Kuyuya inebilmek için küçük roketlerle ve silahlarla donatılmış botlarını giyen kahramanımız kuyuya atlayarak alçamaya başlıyor; biz de ona eşlik ederek eğlenceye ortak oluyoruz.

Downwell'de kahramanımız aşağıya doğru indikçe karşısına çeşitli canavarlar çıkıyor. Bu canavarları botlarımızdan onlara ateş ederek yok ediyoruz. Bir yandan da mücevherleri topluyoruz. Yolumuz üzerindeki tüccarlara uğrayarak kahramanımızı geliştirmek için çeşitli eşyalar satın alabiliyoruz.

Downwell kolay kontrollere sahip olsa da heyecan dolu bir oynanış sunuyor.