Dracula 3: The Path of the Dragon

Dracula 3: The Path of the Dragon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 137
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microids

Dracula 3: The Path of the Dragon klasik bir macera oyunudur

Dracula 3: The Path of the Dragon ilk olarak bilgisayarlar için yayınlanan klasik macera oyununun mobil cihazlara uyarlanmış versiyonudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize indirip oynayabileceğiniz bu versiyon oyunun bir bölümünü ücretsiz olarak deneyebilmenize ve oyunu kişisel olarak test ederek satın alıp almama kararı vermenize yardımcı oluyor. Oyundaki olaylar 1920 yılında başlıyor. Bir Vatikan papazının hikayesini konu alan oyunda Vatikan'a yeni bir aziz adayı aramakla görevliyiz. Bu iş için Transilvanya'ya yolculuk ediyoruz ve arayışımıza başlıyoruz. Fakat araştırmalarımız biiz Kont Drakula'nın kasvetli kalesine yönlendiriyor ve gizemli bir olaylar zinciri başlıyor.

Dracula 3: The Path of the Dragon'da temel olarak farklı mekanları ziyaret ediyoruz ve zorlu bulmacalarla karşılaşıyoruz. Bu bulmacaları çözmek için ise çeşitli ipuçlarını birleştirmemiz, farklı eşyaları toplamamız ve çeşitli karakterlerle diyaloglar kurmamız gerekiyor. Oyunun hikaye anlatımı da oldukça başarılı. Kaliteli ara sinematiklerle desteklenen hikaye oyuncuda heyecan ve merak uyandırmayı başarabiliyor.

Güzel graifklere sahip olan Dracula 3: The Path of the Dragon eğer macera oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir.