Dragon Flight for Kakao

Dragon Flight for Kakao

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34
  • DOSYA BOYUTU 33.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Next Floor Corp.

Dragon Flight for Kakao, oynaması oldukça eğlenceli ve basit olan eski tarz bir aksiyon oyunu olan ve oynamak için KakaoTalk hesabı gerektiren iOS uygulamasıdır.

Dragon Flight for Kakao, ejderha ve diğer fantastik yaratıklar ile dolu eski tarz bir iOS aksiyon oyunudur. Oldukça basit bir yapıya sahip oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Özellikle oynanışı kolay oyun arayan oyuncuların ilgisini çekebilecek olan DragonFlight for Kakao denemeye değecek bir oyun.

Oyun içerisinde gökyüzünde uçuyorsunuz ve karşınıza gelen şeytani yaratıkları silahınızla vurmaya çalışmalısınız. Güçlü büyüler ile yaratıkları yok etmeye çalışırken bir yandan da karşıdan gelen engelleri atlatmalısınız. Yaratık veya engellerin size değmesi durumunda oyun sona ermektedir. Yok ettiğiniz yaratıklardan düşen altın, mücevher ve güçlendirici özellikleri toplayarak kendi silahlarınızı güçlendirebilir ve belirli süreliğine ölümsüz olabilirsiniz.

Oyuna yeni eklenen sıralama sistemi sayesinde oyuncular kendi aralarında yarışabiliyorlar. Oyunların aldığı en yüksek skorlara göre hazırlanan listelerde üstlere çıkmak ve hatta birinci olmak için oldukça iyi reflekslere ihtiyacınız var. Oyunu oynayabilmek için KakaoTalk hesabınız olması gerekmektedir. Eğer yoksa bir kaç adımda kolayca oluşturabilirsiniz.

Oyun kontrolleri gayet kolay ve basit. Bu yüzden oyunu hemen anlayarak rahatlıkla oynamaya başlayabilirsiniz. Tek elinizle bile oynayabileceğiniz bu eski terz aksiyon oyununu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun öncesinde kısa bir eğitimi bulunan oyunda, neler yapmanız gerektiği kısaca açıklanmıştır.

Aşağıda bulunan tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikre sahip olabilirsiniz: