Dragon Pals

Dragon Pals

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,962
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici R2games

Dragon Pals kendi ejderhalarınızı yetiştirebildiğiniz bir çevrimiçi rol yapma oyunudur

Dragon Pals kullanıcılara kendi ejderhalarını yetiştirme, geliştirme ve diğer ejderha ustalarıyla savaştırma imkanı veren bir çevrimiçi rol yapma oyunudur.

İnternet tarayıcılarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Dragon Pals'da uzak bir geçmişte doğru ve iyi olan herşeyin evi olarak yaratılmış bir gezegenin hikayesi konu alınıyor. Tanrılar bu gezegeni birçok farklı gezegeni yok etmiş olan karanlıktan koruyabilmek için ejderhaları yaratmışlardır. İnsanlar ise ejderhaların koruması altında yüzyıllar boyunca gelişmiş ve nesillerini devam ettirmişlerdir.

Fakat bu durum kalıcı olmayacaktır. Karanlık uzun süre ejderhaların parlak çağı boyunca pusuda beklemiş ve saldırmak için fırsat kollamıştır. Bu şansın ortaya çıkmasıyla ise insanların neslinin devamı karanlığın tehdidi altında kalmıştır. Ejderhalar ise güçlerinin kendilerine karşı kullanılmasını önlemek için kendilerini büyülü yumurtalar içerisine hapsetmiştir.

Biz karanlığın bu gezegeni ele geçirmek için çabaladığı bir anda tanrılar tarafından yeryüzüne gönderilen ve büyülü yumurtaları kurtarabilen bir kahraman olarak oyuna katılıyoruz.

Sıra tabanlı savaşların yer aldığı bir MMORPG oyunu olan Dragon Pals'da renkli bir oyun evreni yer almakta. Bu oyun dünyasında sihirli yumurtaları keşfedebiliyor ve yeni ejderhaları takımımıza dahil edebiliyoruz. Oyuna farklı yeteneklere sahip kahraman sınıflarından birini seçerek başlamaktayız. Ayrıca oyunda yüzlerce özel etkinlik, görev ve aktivite bizleri beklemekte. Özel sanatsal çizimlerle oluşturulmuş grafiklere sahip olan Dragon Pals ya da Ejderha Ustası güzel bir tarayıcı tabanlı çevrimiçi oyun olarak öne çıkmakta.