Dragon's Call

Dragon's Call

kullanıcı

Dragon’s Call sıra tabanlı bir MMORPG browser oyunudur.

Kaliteli bir rol yapma browser oyunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Dragon’s Call isteyen her oyuncuya fantastik dünyasının kapılarını açıyor.

2D görüntüye sahip Dragon’s Call rol yapma ögeleri ile bezenmiş browser oyunu. Sıra tabanlı bir oynanış içeren Dragon’s Call’ı diğer browser oyunlarından ayıran özellik karakterlerinizin yaptıklarını ekran görebilmeniz. Her ne kadar basit animasyonlarla bezenmiş olsalar da onları görmek sizi havaya sokuyor.

Dragon’s Call’ın sıra tabanlı oynanışı size Heroes of Might and Magic serisini hatırlatacaktır. Rakibinizle sırayla saldırı yaptığınız oyun, sizlere PvP ve PvE imkanı tanıyor.

Oyunun yapımcıları Dragon’s Call’ı tanımlamak için “World of Warcraft’ın browser versiyonu” betimlemesini uygun görmüşler.

Oyunu ilk açışınızda size hızlı bir oyuna ısındırma turu attıran Dragon’s Call’da oyuna hazır olduğunzda Level 5 oluyorsunuz. Ve karşınıza karakterinizi geliştirmeniz için farklı seçimler sunuluyor.

Oyunda karakteriniz için seçebileceğiniz sınıflar:

Mage - Uzun mesafe ağır hasar veren büyülerde usta.  Hafif zırha ve düşük HP’ye sahip.

Warrior – Güçlü yapısıyla ön saf karakteri olmaya uygun. Tank görevi görebilir. Aynı zamanda yakın mesafa vuruşları ağır hasar verir.

Assassin – Fiziksel hasar ustası. Rakibini şoka sokma ve zehirleme gibi yeteneklerin sahibidir.

Dragon’s Call’ı Nasıl Oynarım?

Sorunun cevabı oldukça basit: Yukarıdaki “kayıt sayfası” butonundan ulaştığınız sitede, oyuna mail ile kayıt oluyoruz. Daha sonra Tamindir'de bulunan “oyuna git” sekmesiyle Dragon’s Call’ın ana sayfasına ulaşıyoruz ve sağ üstteki “LOG IN” kısmına tıklıyoruz. Açılan pencereden Sign in’i seçtiğiniz takdirde mail ve parolanızı yazabileceğiniz alana geliyoruz.

Artık kayıt olduğumuza ve profilimizi açtığımıza göre “Play Now” butonuna tıklayıp bir server seçerek oyuna girebiliriz. Şimdiden iyi oyunlar!

ARTILAR

Bolca quest. Yükleme ve indirme istememesi. Görselleri

EKSİLER

Sadece 3 sınıf olması. Kıyafet çeşitsizliği.