Dragons Rise of Berk APK

Dragons Rise of Berk APK

kullanıcı

Dragons Rise of Berk APK, kurtarıp eğittiğiniz ejderhalarla savaşlara girdiğiniz bir Android oyunu. Rise of Berk, ejderha oyunları sevenlere tavsiyemizdir.

Dragons Rise of Berk APK, eğer "How to Train Your Dragon" ya da Türkçe adıyla "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin" adlı eğlenceli animasyon filmini seyrettiyseniz size hoş zaman geçirtecek bir ejderha yetiştirme oyunudur.

Dragons Rise of Berk APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Dragon Rise of Berk'te kendi Viking köyümüzde geçen bir hikaye konu alınıyor. Topraklarımızın barışı kim oldukları belli olmayan yabancılar tarafından tehdit edilmektedir ve biz kendi ejderha çetemizi yetiştirerek bu tehdidi ortadan kaldırmak zorundayız. Bu iş için oyun boyunca farklı ejderhaları keşfederek yetiştiriyoruz ve güçlerinden faydalanarak topraklarımızı savunuyoruz.

Rise of Berk'de animasyon filminden alışık olduğumuz Toothless, Stormfly, Hookfang, Skullcrusher gibi ejderha kahramanlarımızın yanında farklı cinsteki ejderhaları keşfedebilmekte ve yetiştirebilmekteyiz. Oyun 25 adadan oluşan geniş bir coğrafya üzerinde geçiyor ve bu adaları da teker teker keşfedebiliyoruz.

Dragons: Rise of Berk'in grafikleri göze oldukça hoş görünüyor. Ejderhaların animasyonları ve çevre detayları ortalamanın üzerinde bir kaliteye sahip. Eğer kendi ejderhalarınızı yetiştirmek ve kontrol etmek isterseniz Dragons: Rise of Berk'i kaçırmamalısınız.

Rise of Berk APK Oyun Özellikleri

  • Toothless, Stormfly, Hookfang, Skullcrusher dahil film ve dizilerden en sevdiğiniz 400’den fazla ejderhayı keşfedin.
  • Deadly Nadders, Monstrous Nightmares ve Typhoomerangs gibi 75 farklı ejderha türünü toplayın ve büyütün.
  • Viking topraklarındaki 60 eşsiz adayı keşfedin.
  • DreamWorks Dragons’taki tüm karakterlerle görevleri tamamlayın.
  • Efsanevi ejderhaları serbest bırakın.
  • Brawl’da binicilerle kafa kafaya gelin veya Gauntlet’te gücünüzü test edin.
  • 3 boyutlu animasyonlarla çarpıcı görsel ve ses efektleri