Dream League Soccer 2018 APK

Dream League Soccer 2018 APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 131,128
  • DOSYA BOYUTU 67.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici First Touch

Dream League Soccer 2018 APK: En iyi mobil futbol oyunları arasında

Dream League Soccer 2018 APK olarak Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi Türkçe futbol oyunu. 2017 - 2018 sezonunda daha güzel grafikler, yepyeni arayüz, daha gerçekçi animasyonlar, 60 fps ile sunulan dinamik oynanış ve yeni içeriklerle karşımıza çıkan Dream League Soccer, mobil platformdaki açık ara en iyi futbol oyunu. Bu arada menüler Türkçe.

Dream League Soccer 2018 APK İndir

FIFPro lisanslı gerçek oyuncuları transfer edip dünyanın en iyi takımını kurup mücadele verdiğimiz futbol oyununda oynanış kadar müzikler de etkileyici. The Luka State, The Ninth Wave, Beth Thornton, Holy Oysters, Eat More Cake ve The Ramona Flowers’dan muhteşem oyun müzikleri eşlik ediyor. Kendi oluşturduğumuz kadroyla (takım yaratma, özelleştirme ve kontrol etme özgürlüğü) 6 küme ve 7’den fazla kupa yarışmasına giriyoruz. Transfer tarafında iki yıldız isimden de söz etmek gerek. 2017 - 2018 sezonunda oyuna iki yıldız isim (Gareth Bale ve Andres Iniesta) dahil olmuş. Tabii ki süper yıldız oyuncuları transfer etmek için birçok maç yapmak gerekiyor.

Kendi stadyumumuzu da inşa edebildiğimiz futbol oyununda kontrollere değinmiyorum; zira Dream League Soccer’ın hem telefon hem de tablette rahat oynamayı mümkün kılan kontrol sistemi 2018’de de korunmuş.