Dream MP3 Convert

Dream MP3 Convert

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,491
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DreamVideoSoft Co.

Dream MP3 Convert, ses dosyalarını MP3 formatına dönüştürebileceğiniz başarılı bir uygulamadır.

NOT: Dream MP3 Convert'ın indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/ses-ve-video/format-donusturuculer/

Dream MP3 Convert, ses dosyalarını MP3 formatına dönüştürebileceğiniz güçlü ve profesyonel bir programdır. WMA, CD, OGG, AAC gibi popüler ses formatlarını destekleyen program sayesinde favori parçalarınızı MP3 oynatıcınızda dinlemeniz mümkün.

Dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı gerçekleştiren uygulama, toplu dönüştürme işlemi de yapabiliyor. Ayrıca isterseniz dönüştürme işlemlerinden sonra bilgisayarınızı sizin yerinize otomatik olarak kapatabiliyor.

Dönüştürme işleminden önce dosyanın formatını ve boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Programın içinde bulunan medya oynatıcı sayesinde dönüştürme işlemlerinden önce önizleme, videoları birleştirme ve ekran görüntüsü alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz sürümünü indirerek sınırsız süre kullanabilirsiniz fakat dönüştürme işlemi yapacağınız dosyaların süresi maksimum 3 dakika ile sınırlı. 29.95 $ karşılığında tam sürümünü satın alarak sınırsız dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.