Drunk Mode

Drunk Mode

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Launch, LLC

Drunk Mode uygulamasını kullanarak Android cihazınızdan bütün içtiğiniz akşamda ne yaptığınızı takip edebiliyor, sarhoşken telefonunuzu kilitleyebiliyorsunuz.

Drunk Mode uygulaması, alkollü geceleri seven ancak bu gecelerin sonunda yaptıklarından pişman olan kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmış ücretsiz bir Android uygulaması olarak karşımıza çıktı. Sizi pişman olacağınız şeyler yapmaktan biraz alıkoyan ve bunun yanında gecenin nasıl geçtiğine dair fikirler edinmenizi de sağlayabilen uygulama, elbette güvenliğiniz için de gereken tüm olanakları sunuyor.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı, içiyor olduğunuzu belirttiğiniz saat dilimlerinde telefon aramaları ya da SMS gönderme işlemlerini engelleyebilmesi. Böylece bir daha eski kız arkadaşınızı, patronunuzu ya da diğer kontaklarınızı sarhoşken arayarak kendinizi rezil etme derdinden de kurtulabiliyorsunuz. Sarhoş olduğunuz sürece sizi çağrılar yapmaktan alıkoyan Drunk Mode, pek çok pişmanlığın önünü alacaktır.

Drunk Mode'un bir diğer özelliği ise bütün bir gece boyunca ayak izlerinizi takip etmesi ve ne zaman nerede bulunduğunuzun kaydını tutması. Böylelikle kendinizi bambaşka bir yerde uyanık bulur ve daha sonra bütün akşam nerelerde olduğunuzu merak ederseniz bu merağınızı giderebiliyor, hatta kayıp eşyalarınız varsa onların da yerlerini tespit edebiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızın nerede olduğunu kaybetmek istemiyorsanız, içme modunuza onları da dahil edebiliyor, ardından GPS üzerinden nerede olduklarını anında görebiliyorsunuz. Bilhassa grubun bir mekanda dağılmasının ardından yeniden toplanabilmesi için yeterli izleme imkanlarını sunduğunu belirtmek gerek.

Sık sık akşamları dışarı çıkıyor ve kendinizi biraz daha derli toplu tutmak istiyorsanız denemeden geçmeyin derim.

Not: Uygulama her bölgede ve cihazda çalışmamaktadır. Google Play yükleme ekranında detayları görebilirsiniz.