Dubblaj

Dubblaj

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 38,797
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FreshApps LLC

Dubblaj, kendi videolarınızı çekmenize ve dublaj yapmanıza fırsat veren çok eğlenceli bir Android video uygulaması.

Günümüzde eğlence anlayışı çok değişti ve sürekli de değişiyor. Sürekli yeni sosyal ağlar ortaya çıkıyor ve internet çok daha eğlenceli bir yer haline geliyor. Bunun böyle olmasını sağlayanlardan birisi de yeni mobil uygulamalardan bir tanesi olan Dubblaj. Android ve iOS versiyonları bulunan uygulama ülkemizde bir anda patlayarak en popüler video uygulamaları arasına girmeyi başardı.

Dubblaj'ın amacı çektiğiniz videolara dublaj yapmak. Dubsmash adlı yabancı bir versiyonu da olan uygulama ile çektiğiniz kısa ve eğlenceli videolara dublaj yapabiliyorsunuz.

Temelde uygulamanın amacı internette popüler ve meşhur olmuş videolardan alınmış sesleri kendi çektiğiniz videoların üzerine eklemek. "Ne vereyim abime", "Bana teyze dediler", "İdare edemem anne" bu popüler videolardan bazıları.

Kısacası Dubblaj, bu popüler videolara benzer videolar ya da istediğiniz bir şekilde video çekiyor ve bu popüler ses kayıtlarından istediklerinizi seçip, o kayıtta söylenene göre ağzınızı oynatıyorsunuz. Bunları da kaydedip ortaya komik videolar çıkarabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanması kadar çektiğiniz videoları izlemesi de eğlenceli ve komik. Facebook'ta da bir sayfası bulunan ve beğenilen videoların paylaşıldığı Dubblaj uygulamasını herkesin indirip denemesini tavsiye ediyorum.

Son zamanlarda Facebook zaman tünelimden eksik olmayan Dubblaj videoları sayesinde hem arkadaşlarıma çok gülüyor hem de kendi videoları çekerek Dubblaj yapmak istiyorum. Uygulama ile dilerseniz sevgiliniz, eşiniz, kardeşiniz yada bir tanıdığınız ile yanyana videolar çekerek çok daha komik videolar oluşturabiliyorsunuz. Dubblaj indirmek için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok. Tamamen ücretsiz olarak uygulamayı kullanabilir ve kendi dublaj videolarınızı çekerek eğlenebilirsiniz.

Dubblaj iOS