Dude Perfect

Dude Perfect

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 173
  • DOSYA BOYUTU 16.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dude Perfect

Dude Perfect, popüler oyunlardan bir tanesi olan Angry Birds'e benzerliği ile dikkatleri çeken eğlenceli bir basketbol oyunu.

Dude Perfect, basketbol severlerin ilgisini çekebileceği eğlenceli ve oynadıkça bağımlısı olacağınız bir Android basketbol oyunu. Eğer daha önce Angry Birds oynadıysanız yada oyunu biliyorsanız bu oyunu oynarken çok fazla zorluk çekeceğiniz düşünmüyorum çünkü yapı olarak tamamaen aynılar.

Farklı bölüm ve dünyalarda basket atmaya çalışacağınız oyunda pota her zaman farklı yerlerde ve her bölüm için sadece 3 hakkını bulunuyor. İnşaattan kamyon arkasındaki potaya, bahçedeki havuzdaki portaya yada evlerin çatısı üstündeki potaya basketbol atmaya çalışacağını oyunda başarılı olabilmek için topu atacağınız yönü ve gücü çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Aksi taktirde başarılı olmayabilirsiniz.

Oynadıkça ustalaşacağınız oyun aynı zamanda oynadıkça bağımlılık yapıyor. Telefon ve tablet desteği bulunan oyunun grafikleri de hd kalitesinde ve oldukça güzel diyebilirim. Ayrıca oyundaki bölüm düzenleyici sayesinde kendi bölümlerinizi oluşturarak basket atmaya çalışabilirsiniz.

Birden fazla oyuncu ile oynama fırsatı sunan oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak çok daha fazla eğlenebilirsiniz. Eğer basketbol oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız Dude Perfecti'i kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.