Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 395
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gearbox Software

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour klasik FPS oyununun yenilenmiş versiyonudur

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour, günümüzden tam 20 sene önce yayınlanmış klasik FPS oyunu Duke Nukem 3D'nin 20. yılı şerefine oyunun elden geçirilmiş ve yenilenmiş versiyonu.

1996 yılında çıkış yapan Duke Nukem 3D, bilgisayarlarımızın DOS platformu üzerinde oynadığımız ilk 3 boyutlu FPS oyunları arasındaydı. Bu oyunda kahramanımız Duke Nukem dünyayı istila etmeye çalışan uzaylıları evire çevire pataklıyor, patronun kim olduğunu gösteriyordu. İşte bizde değişmez anılar bırakan bu oyun artık günümüz bilgisayarlarıyla uyumlu hale getirildi. Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour temel olarak orijinal oyundaki grafikleri koruyor, oyunda yer alan bütün bölümler bir araya getiriyor. Buna ilave olarak oyuna 8 seviyelik yeni bir bölüm de ekleniyor.

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour, Gearbox Software'in "True3D Rendering" adı verdiği teknolojiyle elden geçirilmiş. Bu teknoloji oyunun orijinal grafiklerine sadık kalıyor ve aynı görümü pürüzleri gidererek ve detay seviyesini artırarak koruyor. Bunun yanında oyun oldukça yüksek kare hızlarıyla oynanabiliyor.

Duke Nukem 3D'nin elden geçirilmesi için orijinal oyunu tasarlayan birçok kişi bir araya toplanmış. Oyunun bu nedenle DUke Nukem Forever gibi bir fiyaskoya dönüşmesi imkansız.

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour'un sistem gereksinimleri de oldukça makul:

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour Sistem Gereksinimleri:

- 64 Bit Windows Vista işletim sistemi veya daha üst versiyon 64 bit işletim sistemi

- 2.4 GHZ çift çekirdekli Intel Pentium E2200 veya 2.6 GHZ AMD Athlon 64 X2 5000+ işlemci

- 2 GB RAM

- 512 MB GeForce 8600 GT veya AMD Radeon HD 4670 ekran kartı

- DirectX 11

- 1.2 GB boş depolama alanı