Dungeon Keeper

Dungeon Keeper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 364
  • DOSYA BOYUTU 39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

Dungeon Keeper, farklı oyun mekanizması dikkatleri üzerine çekmeyi başaran heyecanlı ve ücretsiz bir Android aksiyon oyunudur.

Dungeon Keeper, Android ve iOS platformları için geliştirilen ve oynadıkça bağımlılık kazandıran bir aksiyon oyunudur. Oyundaki amacınız kendi yer altı sığınağınızı inşa ederek şeytani güçleri yok etmektir. Kule defans oyunu olarak ta belirtebileceğimiz Dungeon Keeper'da tek eksik olan şey kulelerin olmaması. Oyun içerisinde düşmanlarınıza acı çektirebileceğiniz pek çok seçenek mevcut.

Troller, şeytanlar ve büyücülerin hepsi oyunda sizin servisinizde. Düşmanlarınıza kimin patron olduğunu göstermek için ölümcül saldırılarınızı kullanabilirsiniz. Fakat düşmanınıza saldırmak yapmanız gereken tek şey değil. Aynı zamanda kendi defans sisteminizi oluşturarak tuzaklar kurmalısınız. Kendi zindanınızı istediğiniz şekilde tasarlayarak düşmanlarınızı karşılayabilirsiniz.

Düşmanlarınızın zindanlarına saldırılar düzenleyerek onların kaynaklarını toplayabilirsiniz. Tüm kuvvetlerinizi toplayarak düşmanlarınıza saldırıp galip gelmek için mücadele edeceğiniz oyunu, aksiyon severlerin kesinlikle denemesini tavsiye ederim. Aksiyon oyunlarına farklı bir bakış açışı kazandıran Dungeon Keeper'ı Android telefon ve tabletlerinizden oynamak isterseniz hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz: